شرکت « یاوران آسان رسان» با هدف ارائه ی خدمات متنوع حمل و نقل سبک شهری و تأمین نیازمندی های هم وطنان عزیز تأسیس گردیده است.

یکی از مشکلات دردسرساز به هنگام بیماری،تهیه و تامین داروست. ما در این شرکت با افتخار بر آن شدیم تا با خدمتی نو ،داروها ، تجهیزات پزشکی و نیازمندی های آرایشی و بهداشتی شما را در اسرع وقت و با کمترین هزینه به دستتان رسانده و رنج مریض داری را برایتان کمتر کنیم. این موضوع در قالب اپلیکیشن « نسخه بر» محقق شده و با نصب و استفاده از آن به راحتی می توانید نیازهایتان و از جمله نسخه های دارویی پزشک را سفارش داده و به راحتی در منزل و یا آدرس اعلامی دریافت نمایید.

همچنین ما در شرکت «یاوران آسان رسان» و در بخش فروشگاه سایت نسخه بر، در زمینه تغذیه و سلامت، کالاها و خدمات متنوعی را ارائه نموده ایم . کیفیت و طبیعی بودن  این اقلام از جمله انواع عسل های طبیعی ، کاملاً مورد تأیید بوده و محصولاتی ارگانیک و سالم برای سلامتی استفاده شما عرضه شده است.

با بازید از سایت ما علاوه بر دانلود اپلیکیشن نسخه بر با سایر خدمات ما نیز آشنا شده و از تخفیف ها و جشنواره های هیجان انگیز ما در باشگاه مشتریان بهره مند شوید.

فهرست